Skip to main content

Support our Initiative!

BitcoinWalk Donate

Support our Initiative!
Donate some SATs

BitcoinWalk w Poznaniu

Zapraszamy Cię na spacer, podczas którego entuzjaści Bitcoina na całym świecie spotkają się w naturze i rozmawiają o tym, czego nas w szkole nie nauczono – czyli o tym, czym jest i jak działa pieniądz, oraz jaką będzie jego przyszłość. Spacery dają możliwość oderwania się od ekranów, zażycia odrobiny ruchu i spędzenia czasu z innymi członkami polskiej społeczności Bitcoina, a także dla osób początkujących do nauczenia się czegoś o Bitcoinie.

Podczas BitcoinWalk w Poznaniu możesz spotkać interesujących ludzi pasjonujących się Bitcoinem i chętnych do dyskusji o jego rewolucyjnym potencjale z wielu perspektyw. Podczas spacerów malowniczymi ścieżkami w Poznaniu, będziesz mieć okazję porozmawiać o ekonomii, teorii gier, technologii, geopolityce, bezpieczeństwie, energii, środowisku, zdrowiu, filozofii i wielu innych kwestiach dotyczących Bitcoina.

Na BitcoinWalku znajdziesz odpowiedzi na większość pytań na temat tego, jak Bitcoin umożliwia suwerenność jednostki, tworzy sprawiedliwszy system finansowy, promuje wolność ekonomiczną i przyczynia się do trwającej pokojowej rewolucji finansowej. Spacery dają przestrzeń do refleksji nad zdolnością Bitcoina do przekształcania globalnych systemów i wprowadzania pozytywnych zmian w świecie.

Z każdym krokiem budujemy nowe połączenia, zyskujemy nowe perspektywy i zbliżamy się do światowej adopcji zdecentralizowanej waluty cyfrowej. Zapraszamy do dołączenia w sobotę 6 lipca, gdy wspólnie kroczymy w kierunku przyszłości, w której wszystkie ścieżki prowadzą do Bitcoina, a rewolucja budowana jest na konsensusie, społeczności i świeżym spojrzeniu.

Co najlepsze, każdy może rozpocząć BitcoinWalk, ponieważ jest to inicjatywa zdecentralizowana. Ostatecznym celem jest przekształcenie BitcoinWalk w ogólnoświatowy festiwal odbywający się co tydzień, prowadzony przez wszystkich, którzy lubią spacerować i rozmawiać o Bitcoinie.

Bitcoin jest nieunikniony. Ta transformacja już się zaczęła. Stań po właściwej stronie historii i pomóż prowadzić rewolucję monetarną. Dołącz do nas w sobotę w Poznaniu!

Zapraszamy na BitcoinWalk w Poznaniu

Spotykamy się z sobotę (SAT) 6 lipca o godz. 18:00

Stacja Maltanka (przy Rondzie Śródka)

Spotykamy się przy kolejce parkowej Maltanka
Telegram